VRIJDAG 15-11
18:30-19:30 Power BBB(reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
19:30-20:30 CROSSHIIT (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
ZATERDAG 16-11
10:00-11:00 Step Aerobics Fitness zaal 1  
10:00-11:00 Abdo & Bodyshape Fitness zaal 2  
11:00-12:00 BBB Fitness zaal 2  
ZONDAG 17-11
10:00-11:00 Power BBB Fitness zaal 1  
11:00-12:00 X-treme Cardio Fitness zaal 1  
10:30-11:30 Clubyoga Fitness zaal 2  
MAANDAG 18-11
09:30-10:30 BBB - OPT Fitness zaal 1  
18:00-19:00 Abdo & Bodyshape - OPT Fitness zaal 1  
19:00-20:00 Party Workout Fitness zaal 1  
20:00-21:00 Jump Fitness zaal 1  
20:00-21:00 Clubyoga Fitness zaal 2  
DINSDAG 19-11
09:30-10:30 Step Aerobics Fitness zaal 1  
18:30-19:30 CROSSHIIT (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
19:30-20:30 Power BBB (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
18:00-19:00 SGT = Small Group Training (Reservatie verplicht) Fitness zaal 2  
20:00-21:00 Hatha Yoga (Basis Yoga) Fitness zaal 2  
WOENSDAG 20-11
09:30-10:30 Abdo & Bodyshape - OPT Fitness zaal 1  
10:30-11:30 SGT = Small Group Training (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
18:00-19:00 SGT = Small Group Training (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
19:00-20:00 Zumba Fitness zaal 1  
20:00-21:00 BBB Fitness zaal 1  
09:30-10:30 Yin Yoga (Stretch en Relax Yoga) - OPT Fitness zaal 2  
18:30-19:30 Pilates & Abdo Fitness zaal 2  
19:30-20:30 Clubyoga Fitness zaal 2  
DONDERDAG 21-11
09:30-10:30 Clubyoga Fitness zaal 1  
18:00-19:00 Abdo & Bodyshape - OPT Fitness zaal 1  
19:00-20:00 X-core Fitness zaal 1  
20:00-21:00 Piloxing Fitness zaal 1  
20:00-21:00 Hatha Yoga (Basis Yoga) Fitness zaal 2  
VRIJDAG 22-11
18:30-19:30 Power BBB(reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
19:30-20:30 CROSSHIIT (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
ZATERDAG 23-11
10:00-11:00 Step Aerobics Fitness zaal 1  
10:00-11:00 Abdo & Bodyshape Fitness zaal 2  
ZONDAG 24-11
10:00-11:00 Power BBB Fitness zaal 1  
11:00-12:00 X-treme Cardio Fitness zaal 1  
10:30-11:30 Clubyoga Fitness zaal 2  
MAANDAG 25-11
09:30-10:30 BBB - OPT Fitness zaal 1  
18:00-19:00 Abdo & Bodyshape - OPT Fitness zaal 1  
19:00-20:00 Party Workout Fitness zaal 1  
20:00-21:00 Jump Fitness zaal 1  
20:00-21:00 Clubyoga Fitness zaal 2  
DINSDAG 26-11
09:30-10:30 Step Aerobics Fitness zaal 1  
18:30-19:30 CROSSHIIT (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
19:30-20:30 Power BBB (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
18:00-19:00 SGT = Small Group Training (Reservatie verplicht) Fitness zaal 2  
20:00-21:00 Hatha Yoga (Basis Yoga) Fitness zaal 2  
WOENSDAG 27-11
09:30-10:30 Abdo & Bodyshape - OPT Fitness zaal 1  
10:30-11:30 SGT = Small Group Training (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
18:00-19:00 SGT = Small Group Training (Reservatie verplicht) Fitness zaal 1  
19:00-20:00 Zumba Fitness zaal 1  
20:00-21:00 BBB Fitness zaal 1  
09:30-10:30 Yin Yoga (Stretch en Relax Yoga) - OPT Fitness zaal 2  
18:30-19:30 Pilates & Abdo Fitness zaal 2  
19:30-20:30 Clubyoga Fitness zaal 2  
DONDERDAG 28-11
09:30-10:30 Clubyoga Fitness zaal 1  
18:00-19:00 Abdo & Bodyshape - OPT Fitness zaal 1  
19:00-20:00 X-core Fitness zaal 1  
20:00-21:00 Piloxing Fitness zaal 1  
20:00-21:00 Hatha Yoga (Basis Yoga) Fitness zaal 2